Переведення учнів 1-10-х класів
Витяг педагогічної ради від 27.05.2016 №5
Рішенням педагогічної ради від 27.05.2016 № 5
- Переведено до наступних класів таких учнів 1-8,10-х класів:
з 1-А класу до 2-А класу - 32 учні
1. | Алексєєву Марію Павлівну |
2. | Байдюк Марію Артемівну |
3. | Бондаренко Камілу Олегівну |
4. | Бондаренко Катерину Олександрівну |
5. | Буніна Руслана Юрійовича |
6. | Ващенка Єгора Юрійовича |
7. | Гриценка Кирила Андрійовича |
8. | Дулімову Поліну Дмитрівну |
9. | Жукова Михайла Юрійовича |
10. | Іванющенко Карину Володимирівну |
11. | Калуженова Платона Івановича |
12. | Кудлу Дениса Андрійовича |
13. | Кумаріташвілі Анну Михайлівну |
14. | Лахтіну Маргариту Миколаївну |
15. | Лахтіну Софію Миколаївну |
16. | Ляшок Дар'ю Артемівну |
17. | Малюшенко Олександру Євгенівну |
18. | Мироненко Вероніку Олегівну |
19. | Пальчуна Олексія Олексійовича |
20. | Позднякова Вадима Артемовича |
21. | Путівського Тимура Олександровича |
22. | Резник Катерину Дмитрівну |
23. | Рєчкіну Ніку Миколаївну |
24. | Рябцеву Анжеліку Дмитрівну |
25. | Скорик Вероніку Андріївну |
26. | Супрун Катерину Миколаївну |
27. | Ткачука Владислава Руслановича |
28. | Уварову Аліну Юріївну |
29. | Ус Таісію Євгенівну |
30. | Царюка Максіма Сергійовича |
31. | Черномор Софію Олександрівну |
32. | Ярову Ангеліну Олександрівну |
з 1-Б класу до 2-Б класу – 34 учні
1. | Безкоровайну Владиславу Ігорівну |
2. | Бєлєвцова Владислава Андрійовича |
3. | Бєрлізєву Катерину Дмитрівну |
4. | Бєсєдіна Кирила Євгеновича |
5. | Бойка Єгора Костянтиновича |
6. | Буртову Аліну Володимирівну |
7. | Віскову Катерину Дмитрівну |
8. | Галушку Ксенію Юріївну |
9. | Гарбуза Артема Сергійовича |
10. | Гейдарова Хазара Аслан Огли |
11. | Губанова Артема Віталійовича |
12. | Дегтярьову Ганну Євгеніївну |
13. | Дмитрієнко Крістіну Сергіївну |
14. | Заболотного Андрія Валерійовича |
15. | Ігнатушу Іллю Дмитровича |
16. | Кадук Дар'ю Сергіївну |
17. | Кіндрашину Марію Русланівну |
18. | Кіреєва Дениса Олександровича |
19. | Кірмарова Ярослава Сергійовича |
20. | Колтунову Вероніку Віталіївну |
21. | Корольову Вероніку Антонівну |
22. | Кузьменка Даніла Едуардовича |
23. | Ліхачову Вікторію Максимівну |
24. | Маханьова Данііла Андрійовича |
25. | Попова Артема Ігоровича |
26. | Рубець Дениса Дмитровича |
27. | Сависька Богдана Сергійовича |
28. | Ситника Вадима Андрійовича |
29. | Слюсарєву Анастасію Дмитрівну |
30. | Сокоренка Іллю Антоновича |
31. | Сухецьку Валерію Григорівну |
32. | Терещенка Анатолія Ігоровича |
33. | Черв'яка Олександра Юрійовича |
34. | Яковлєву Ольгу Олексіївну |
з 1-В класу до 2-В класу – 28 учнів
1. | Бабай Ірину Миколаївну |
2. | Балакерімова Давида Олександровича |
3. | Васильєву Кристину Андріївну |
4. | Дев'ятову Орину Андріївну |
5. | Долгополову Софію Василівну |
6. | Дрокіна Кирила Євгеновича |
7. | Дяченко Уляну Володимирівну |
8. | Ібрагімову Нуріду Назім Кизи |
9. | Кашенцеву Вікторію Денисівну |
10. | Козюру Євгенія Костянтиновича |
11. | Короля Ігоря Дмитровича |
12. | Кудрова Микиту Костянтиновича |
13. | Кульшань Сусанну Олексіївну |
14. | Ляхоцьку Кіру Костянтинівну |
15. | Мазикіна Миколу Костянтиновича |
16. | Матюху Дмитра Олександровича |
17. | Мельницького Артема Юрійовича |
18. | Мінуліну Лілію Володимирівну |
19. | Пліс Еліну Олександрівну |
20. | Посохова Артема Володимировича |
21. | Сальника Владислава Олеговича |
22. | Сич Ангеліну Євгеніївну |
23. | Смірнова Михайла Володимировича |
24. | Старостіна Дениса Костянтиновича |
25. | Сушка Матвєя Романовича |
26. | Теницьку Анну Євгенівну |
27. | Ткаченка Дмитра Ігоревича |
28. | Фоменка Кирила Геннадійовича |
з 2-А класу до 3-А класу – 31 учня
1. | Анастас'єву Вероніку Віталіївну |
2. | Білого Ярослава Руслановича |
3. | Бобрусь Аліну Юріївну |
4. | Буколову Анастасію Олександрівну |
5. | Бурову Ангеліну Андріївну |
6. | Довгань Вікторію Владиславівну |
7. | Здор Карину Владиславівну |
8. | Змійову Дар'ю Дмитрівну |
9. | Змійову Олександру Дмитрівну |
10. | Зражевську Ксенію Анатоліївну |
11. | Капустинську Лілію Дмитрівну |
12. | Кириченка Павла Олександровича |
13. | Кізло Катерину Павлівну |
14. | Кісельова Кирила Олександровича |
15. | Корческула Івана Дмитровича |
16. | Кушнарьова Кирила Олеговича |
17. | Лесік Анастасію Сергіївну |
18. | Лопарєву Дар'ю Віталіївну |
19. | Лялюк Марію Олександрівну |
20. | Матвієнка Кирила Віталійовича |
21. | Мошинського Данила Олександровича |
22. | Нікітченка Кіріла Віталійовича |
23. | Поповську Анну Дмитрівну |
24. | Ромаса Дмитра Віталійовича |
25. | Серга Поліну Русланівну |
26. | Сидоренка Артура Миколайовича |
27. | Сімон Юліану Антонівну |
28. | Слабунова Нікіту Антоновича |
29. | Старкова Олександра Юрійовича |
30. | Фокіну Лілію Олексіївну |
31. | Щеголєву Юстіну Юріївну |
з 2-Б класу до 3-Б класу – 28 учнів
1. | Алексанова Давіда Сергійовича |
2. | Андрюкова Нікіту Андрійовича |
3. | Бабунц Лію Маратівну |
4. | Бутова Владислава Олеговича |
5. | Винник Домініку Олександрівну |
6. | Губанову Анастасію Євгеніївну |
7. | Зінченко Діану Віталіївну |
8. | Іродой Ганну Миколаївну |
9. | Кірсанову Святославу Михайловичу |
10. | Литвиненко Дар'ю Сергіївну |
11. | Літвінову Карину Ігорівну |
12. | Лобаса Сергія Олеговича |
13. | Мазикіна Кирила Костянтиновича |
14. | Мостового Семена Ігоровича |
15. | Панченко Еліну Артемівну |
16. | Пойманову Дар'ю Сергіївну |
17. | Полушкіну Ангеліну Сергіївну |
18. | Пустельника Максима Миколайовича |
19. | Роменко Вероніку Володимирівну |
20. | Серьогіну Лію Олексіївну |
21. | Терещенка Владислава Олеговича |
22. | Токарчук Владиславу Русланівну |
23. | Чередніченка Ігоря Сергійовича |
24. | Черкасову Кіру Олександрівну |
25. | Чувакову Анну Євгенівну |
26. | Шевцову Катерину Сергіївну |
27. | Шишку Артема Сергійовича |
28. | Ярошенко Діану Русланівну |
з 2-В класу до 3-В класу – 32 учні
1. | Гонту Руслана Романовича |
2. | Гончарову Юліану Романівну |
3. | Гортованова Ярослава Дмитровича |
4. | Дюранс Єву Георгіївну |
5. | Євсович Анну Олегівну |
6. | Іванову Олександру Денисівну |
7. | Казначеєва Тимофія Павловича |
8. | Катасонову Дар'ю Віталіївну |
9. | Ковальову Вероніку Віталіївну |
10. | Кононенко Анастасію Олександрівну |
11. | Куценко Єлизавету Романівну |
12. | Кучеренка Лева Олеговича |
13. | Летяка Ярослава Максимовича |
14. | Мартищенка Артема Володимировича |
15. | Міхєєву Аліну Миколаївну |
16. | Назарук Анастасію Вадимівну |
17. | Ніконова Андрія Володимировича |
18. | Ніконова Костянтина Володимировича |
19. | Панаріну Олександру Андріївну |
20. | Рубан Орину Сергіївну |
21. | Смірнову Валерію Дмитрівну |
22. | Степанова Матвія Валерійовича |
23. | Суботу Єгора Юрійовича |
24. | Суворову Ярославу Спартаківну |
25. | Ткаченко Марію Андріївну |
26. | Флореска Івана Ігоровича |
27. | Цвірову Анну Миколаївну |
28. | Черняєву Маргариту Олегівну |
29. | Шевякова Максима Ігоровича |
30. | Шугалій Максима Сергійовича |
31. | Щьоголеву Єлизавету Євгенівну |
32. | Ященко Валерію Володимирівну |
з 3-А класу до 4-А класу – 30 учнів
1. | Бондаренко Поліну Миколаївну |
2. | Бондарчук Лілію Андріївну |
3. | Буланова Кириїла Андрійовича |
4. | Бурова Назара Андрійовича |
5. | Германа Михайла Сергійовича |
6. | Голозубова В'ячеслава Олеговича |
7. | Грім Артура Олеговича |
8. | Гусак Валерію Євгенівну |
9. | Дємідка Максима Миколайовича |
10. | Дідик Поліну Костянтинівну |
11. | Дмитрука Андрія Юрійовича |
12. | Дубревського Арсенія Миколайовича |
13. | Жукову Ольгу Юріївну |
14. | Іванова Ярослава Борисовича |
15. | Іванченка Кирила Юрійовича |
16. | Кадірову Ельвіру Дмитрівну |
17. | Карасьову Марію Сергіївну |
18. | Кухтіна Дмитра Сергійовича |
19. | Максимець Михайла Петровича |
20. | Мещерякова Івана Валерійовича |
21. | Міхнова Кирила Андрійовича |
22. | Осіпова Ярослава Андрійовича |
23. | Резника Олександра Дмитровича |
24. | Решетняка Данила Олександровича |
25. | Рильцева Владислава Дмитровича |
26. | Спасьонова Владислава Руслановича |
27. | Толсту Вероніку Андріївну |
28. | Хавка Кіріла Романовича |
29. | Шибаєва Данила Андрійовича |
30. | Шипуліна Сергія Олександровича |
з 3-Б класу до 4-Б класу – 29 учнів
1. | Бєлєвцова Романа Андрійовича |
2. | Гангалу Данііла Романовича |
3. | Гладкіх Анну Антонівну |
4. | Годунова Микиту Сергійовича |
5. | Горбачову Лілію Олексіївну |
6. | Єфімченка Дмитра Максимовича |
7. | Закорка Ярослава Володимировича |
8. | Карбаня Вадима Вікторовича |
9. | Клименка Олексія Івановича |
10. | Клімашову Алісу Романівну |
11. | Краснокутську Дарину Андріївну |
12. | Ланюгу Богдана Валерійовича |
13. | Лі Аліну Баочинівну |
14. | Маляренка Назара Олександровича |
15. | Мамаєва Ярослава Сергійовича |
16. | Марочковича Володимира Володимировича |
17. | Мацегору Іванну Павлівну |
18. | Назаренко Валерію Михайлівну |
19. | Овсяннікову Ніку Володимирівну |
20. | Попову Данила Михайловича |
21. | Путівську Анастасію Павлівну |
22. | Руднєву Ренату Вячеславівну |
23. | Свідлова Нікіту Олександровича |
24. | Сидорук Поліну Олексіївну |
25. | Смирнову Марину Володимирівну |
26. | Удальцова Кирила Сергійовича |
27. | Урусову Мілану Максимівну |
28. | Халіна Данііла Станіславовича |
29. | Чернікову Олександру Ігорівну |
з 3-В класу до 4-В класу – 30 учнів
1. | Аджиогло Вікторію Юріївну |
2. | Алєйнову Марину Євгенівну |
3. | Баранову Таїсію Сергіївну |
4. | Богомолова Сергія Андрійовича |
5. | Войтенко Вікторію Сергіївну |
6. | Воронцова Кирила Андрійовича |
7. | Гембатюка Данила Валерійовича |
8. | Гумелу Іллю Вікторовича |
9. | Демухіну Марію Денисівну |
10. | Дмитрук Дар"ю Сергіївну |
11. | Калину Володимира Євгеновича |
12. | Каптан Маргариту Віталіївну |
13. | Карачинцеву Стефанію Ігорівну |
14. | Картавцева Микиту Ігоровича |
15. | Ковбасюка Владислава Павловича |
16. | Колесник Дар'ю Сергіївну |
17. | Корольову Софію Сергіївну |
18. | Кошмана Євгена Євгеновича |
19. | Кудрявцева Миколу Олександровича |
20. | Ликову Кароліну Ігорівну |
21. | Лукашову Єлизавету Андріївну |
22. | Матюху Марину Олександрівну |
23. | Меряху Богдана Олексійовича |
24. | Михайлову Катерину Ігорівну |
25. | Пантелейко Дарину Євгенівну |
26. | Петріні Еріка Олександровича |
27. | Приступу Ярослава Павловича |
28. | Сас Ірину Олександрівну |
29. | Світличну Світлану Юріївну |
30. | Сосницьку Анастасі. Сергіївну |
з 4-А класу до 5-А класу – 25 учнів
1. | Барахту Єлизавету Олександрівну |
2. | Білоштана Олега Анатолійовича |
3. | Вожжова Олександра Вячеславовича |
4. | Дев'ятка Артема Антоновича |
5. | Дегтярьову Марію Євгеніївну |
6. | Зєніна Артема Володимировича |
7. | Зінченка Григорія Євгенійовича |
8. | Ільїну Вікторію Олегівну |
9. | Кондуса Микиту Сергійовича |
10. | Креденсіра Кіріла Олександровича |
11. | Кулік Марію Ігорівну |
12. | Лагошина Антона Володимировича |
13. | Ліченко Софію Павлівну |
14. | Максимову Альону Миколаївну |
15. | Машкіна Вадима Дмитровича |
16. | Пазича Іллю Сергійовича |
17. | Пасічник Софію Михайлівну |
18. | Поляничкина Володимира Олександровича |
19. | Рибіна Олександра Ростиславовича |
20. | Свинаренко Дарину Андріївну |
21. | Сосновську Вероніку Вадимівну |
22. | Фаталієву Діану Олександрівну |
23. | Хмель Назара Олександровича |
24. | Черкасова Романа Юрійовича |
25. | Шубну Дар'ю Євгеніївну |
з 4-Б класу до 5-Б класу – 21 учня
1. | Авдєєнка Антона Євгеновича |
2. | Бібікова Павла Олексійовича |
3. | Білоусову Софію Павлівну |
4. | Гуслєва Вадима Олеговича |
5. | Дяченко Анну Віталіївну |
6. | Ібрагімова Маріфата Назім огли |
7. | Комарова Микиту Артемовича |
8. | Куриленко Єву Артемівну |
9. | Ляшенко Карину Сергіївну |
10. | Нечволода Артема Сергійовича |
11. | Рогулю Катерину Василівну |
12. | Рябуху Валерію Юріївну |
13. | Сазонова Микиту Сергійовича |
14. | Сай Сніжану Юріївну |
15. | Седоренко Софію Анатоліївну |
16. | Трубачова Іллю Андрійовича |
17. | Фоменко Уляну Сергіївну |
18. | Чупріна Іллю Павловича |
19. | Чуркіну Вікторію Олександрівну |
20. | Чушенко Анастасію Євгенівну |
21. | Шепетіну Ярославу Володимирівну |
з 4-В класу до 5-В класу – 29 учнів
1. | Балабанова Міхаеля Сергійовича |
2. | Бєлоуса Дениса Андрійовича |
3. | Білецьку Вікторію Олександрівну |
4. | Вертій Анну Олександрівну |
5. | Гвоздєву Ірину Дмитрівну |
6. | Глитова Антона Анатолійовича |
7. | Голеніщеву Катерину Андріївну |
8. | Грицюк Марію Володимирівну |
9. | Давидова Нікіту Сергійовича |
10. | Даньшина Андрія Андрійовича |
11. | Єськову Дар'ю Сергіївну |
12. | Іродой Ангеліну Миколаївну |
13. | Клещерова Нікіту Сергійовича |
14. | Клюкіна Нікіту Дмитровича |
15. | Малихіна Олександра Сергійовича |
16. | Малініну Наталію Андріївну |
17. | Мандич Аліну Олександрівну |
18. | Мовсісян Карину Левонівну |
19. | Нестеренка Кирила Олександровича |
20. | Ольховську Маргариту Віталіївну |
21. | Омонова Богдана Дмитровича |
22. | Павлика Дмитра Андрійовича |
23. | Праведну Кіру Володимирівну |
24. | Рзаєву Айсун Хасполад кизи |
25. | Рожко Вікторію Сергіївну |
26. | Ситник Поліну Андріївну |
27. | Сотникова Едуарда Михайловича |
28. | Черкашину Вероніку Дмитрівну |
29. | Щербаня Максима Григоровича |
з 5-А класу до 6-А класу – 26 учнів
1. | Басову Алесю Сергіївну |
2. | Борматова Романа Сергійовича |
3. | Ващенка Кирила Олександровича |
4. | Ворожбит Святослава Ігоровича |
5. | Гончарову Єлизавету Олегівну |
6. | Грек Єлизавету Сергіївну |
7. | Дац Маргариту Михайлівну |
8. | Клімову Олену Ігорівну |
9. | Колісника Ярослава Сергійовича |
10. | Кужельову Маргариту Геннадіївну |
11. | Кучегуру Романа Олександровича |
12. | Лейфмана Михайла Михайловича |
13. | Літовченко Марію Іванівну |
14. | Мазикіну Єлизавету Костянтинівну |
15. | Овчаренко Валерію Романівну |
16. | Одноорченко Соф'ю Андріївну |
17. | Путівську Катерину Олександрівну |
18. | Романова Владислава Станіславовича |
19. | Россол Любов Євгенівну |
20. | Рябоконя Валентина Володимировича |
21. | Сидоренка Ярослава Юрійовича |
22. | Ситіну Єлизавету Віталіївну |
23. | Скляренко Олену Павлівну |
24. | Федорова Андрія Вячеславовича |
25. | Федюка Олексія Євгеновича |
26. | Якубу Карину Вадимівну |
з 5-Б класу до 6-Б класу – 28 учнів
1. | Баранова Артема Сергійовича |
2. | Бєлєвцова Сергія Андрійовича |
3. | Билкову Руслану Русланівну |
4. | Большакову Ангеліну Костянтинівну |
5. | Вировець Олександра Івановича |
6. | Віскова Назара Дмитровича |
7. | Водолазського Єгора Юрійовича |
8. | Гарбуза Максима Сергійовича |
9. | Гейдарова Гусейна Аслан огли |
10. | Думчева Максима Олексійовича |
11. | Карпець Олену Станіславівну |
12. | Козіненка Олександра Вікторовича |
13. | Кузенка Кирила Анатолійовича |
14. | Кущову Дар"ю Сергіївну |
15. | Лихину Назара Івановича |
16. | Лобаса Максима Олеговича |
17. | Малишева Єгора Вадимовича |
18. | Мартиненко Яну Олександрівну |
19. | Мишакову Олександру Андріївну |
20. | Поволяшко Карину Володимирівну |
21. | Попова Дмитра Андрійовича |
22. | Приходько Маргариту Олександрівну |
23. | Пройдакову Аліну Євгеніївну |
24. | Скубак Валерію Віталіївну |
25. | Стриженко Поліну Сергіївну |
26. | Турецького Давіда Денисовича |
27. | Черну Анжеліку Павлівну |
28. | Шостака Дмитра Олександровича |
з 5-В класу до 6-В класу – 22 учні
1. | Артемчука Микиту Сергійовича |
2. | Бутенко Єлизавету Олександрівну |
3. | Гончарову Алісу Дмитрівну |
4. | Єськову Крістіну Сергіївну |
5. | Жданову Дар"ю Валеріївну |
6. | Ковальову Кристину Романівну |
7. | Кондратовича Анатолія Олександровича |
8. | Костіна Дениса Олександровича |
9. | Кульшань Алісу Віталіївну |
10. | Лазовську Анну Сергіївну |
11. | Мерзликіну Владиславу Ігорівну |
12. | Новікова Ярослава Валерійовича |
13. | Поньку Вероніку Євгеніївну |
14. | Сапельнікову Анастасію Олексіївну |
15. | Соловей Нікіту Вікторовича |
16. | Суржевського Артура Юрійовича |
17. | Тарана Олексія Сергійовича |
18. | Теницьку Єлизавету Олександрівну |
19. | Федорова Олександра Олеговича |
20. | Фінардій Вероніку Олександрівну |
21. | Фісун Дар'ю Сергіївну |
22. | Яхяєва Арсена Андрійовича |
з 6-А класу до 7-А класу – 29 учнів
1. | Барабанову Владиславу Романівну |
2. | Бурова Віктора Андрійовича |
3. | Бурову Наталію Андріївну |
4. | Гуренка Максима Олександровича |
5. | Івченка Данила Богдановича |
6. | Каліш Еріку Анатоліївну |
7. | Карпенка Руслана Євгенійовича |
8. | Корнейка Ярослава Олеговича |
9. | Костенко Анастасію Ігорівну |
10. | Кузьмінова Данііла Сергійовича |
11. | Лазоренко Катерину Володимирівну |
12. | Лапузова Дмитра Валерійовича |
13. | Максименка Владислава Юрійовича |
14. | Мамай Альону Геннадіївну |
15. | Мельник Богдану Станіславівну |
16. | Мироненко Дар'ю Олексіївну |
17. | Мірошніченко Владиславу Віталіївну |
18. | Міхейчик Катерину Дмитрівну |
19. | Новосельського Костянтина Дмитровича |
20. | Пономарьову Юлію Костянтинівну |
21. | Проскурніну Ангеліну Андріївну |
22. | Путятіну Вероніку Владиславівну |
23. | Сидорову Марію Антонівну |
24. | Синельника Володимира Олександровича |
25. | Ухлову Анастасію Олександрівну |
26. | Фоменка Дмитра Геннадійовича |
27. | Швець Анну Миколаївну |
28. | Шоферову Анну Дмитрівну |
29. | Якубову Аміну Санаївну |
з 6-Б класу до 7-Б класу – 25 учнів
1. | Азаренкову Олександру Андріївну |
2. | Арзуманова Геракла Лонгінозовича |
3. | Білокіня Владислава Костянтиновича |
4. | Божко Дар'ю Олексіївну |
5. | Галич Дар"ю Олексіївну |
6. | Ганєнко Ніліту Ігорівну |
7. | Даньшину Валерію Сергіївну |
8. | Захарченка Єгора Олександровича |
9. | Калужських Поліну Михайлівну |
10. | Качалкіну Анну Артурівну |
11. | Кириллова Олександра Владиславовича |
12. | Кобзара Дениса Руслановича |
13. | Крайнюк Дар'ю Олексіївну |
14. | Кулік Марину Євгеніївну |
15. | Мамедову Ріяда Рахім огли |
16. | Мірошниченко Єлизавету Віталіївну |
17. | Пільгуй Максима Миколайовича |
18. | Приходько Поліну Сергіївну |
19. | Пшеничко Вікторію Олександрівну |
20. | Ростовську Єлизавету Костянтинівну |
21. | Рубан Дарину Сергіївну |
22. | Сазонову Таїсію Євгенівну |
23. | Фурсову Дар'ю Геннадіївну |
24. | Хрустальова Ернеста Ігоровича |
25. | Шацьку Руслану Русланівну |
з 6-В класу до 7-В класу – 26 учнів
1. | Адаменко Анну Володимирівну |
2. | Демченко Владиславу Дмитрівну |
3. | Демченка Сергія Олександровича |
4. | Дружиніна Кіріла Миколайовича |
5. | Житинську Анну Юріївну |
6. | Зіганшина Юрія Володимировича |
7. | Ізотіну Дарину Олегівну |
8. | Клокову Юлію Віталіївну |
9. | Корязіна Віталія Олександровича |
10. | Малихіну Олександру Іванівну |
11. | Маркіну Марину Русланівну |
12. | Пиріг Софію Дмитрівну |
13. | Раєвського Гліба Костянтиновича |
14. | Савченка Олександра Олександровича |
15. | Соколову Поліну Олександрівну |
16. | Старченко Валерію Віталіївну |
17. | Степанову Анастасію Дмитрівну |
18. | Тарасенка Артема Андрійовича |
19. | Ткачука Єгора Сергійовича |
20. | Фенькова Максима Андрійовича |
21. | Хар'якову Аліну Яківну |
22. | Харківського Юрія Дмитровича |
23. | Хлівняка Дениса Тарасовича |
24. | Цабій Олександру Олександрівну |
25. | Цуканову Олену Володимирівну |
26. | Яковенко Поліну-Бєатріс Олександрівну |
з 7-А класу до 8-А класу – 33 учні
1. | Бойка Максима Михайловича |
2. | Бутиріна Микиту Юрійовича |
3. | Васківського Даніїла Сергійовича |
4. | Водяницького Нікіту Віталійовича |
5. | Глотову Віолету Вячеславівну |
6. | Гончаренка Костянтина Борисовича |
7. | Горишняк Владиславу Олександрівну |
8. | Груньова Дениса Євгенійовича |
9. | Давидова Максима Васильовича |
10. | Данелюк Анну Дмитрівну |
11. | Довгань Олену Владиславівну |
12. | Зозулю Камілу Романівну |
13. | Карпенську Катерину Миколаївну |
14. | Коваленко Орину Андріївну |
15. | Кокіну Яну Олегівну |
16. | Кононенко Анастасію Володимирівну |
17. | Корнєйка Андрія Сергійовича |
18. | Костюка Дениса Юрійовича |
19. | Криндач Дарину Віталіївну |
20. | Лагошина Юхима Володимировича |
21. | Мамон Катерину Романівну |
22. | Манжай Карину Євгенівну |
23. | Мельникову Вікторію Сергіївну |
24. | Овчаренка Дмитра Романовича |
25. | Павлюка Олексія Володимировича |
26. | Приліпка Валерія Юрійовича |
27. | Прокопову Юлію Олександрівну |
28. | Сивуху Анастасію Леонідівну |
29. | Тарасову Анастасію Вячеславівну |
30. | Ткаченка Віталія Вячеславовича |
31. | Утукіна Владислава Валерійовича |
32. | Фенькова Олексія Андрійовича |
33. | Фесенка Данііла Володимировича |
з 7-Б класу до 8-Б класу – 24 учні
1. | Бєлашову Валерію Валеріївну |
2. | Верейкіна Максима Миколайовича |
3. | Гоманкова Олексія Романовича |
4. | Гребенщікову Софію Володимирівну |
5. | Давидову Поліну Олександрівну |
6. | Заваду Вероніку Вячеславівну |
7. | Землянську Анастасію Олександрівну |
8. | Івченка Микиту Володимировича |
9. | Калину Олексія Євгеновича |
10. | Ковтун Марину Олександрівну |
11. | Кондратюк Анну В'ячеславівну |
12. | Коробкіна Максима Сергійовича |
13. | Коршунову Марію Андріївну |
14. | Красну Анжеліку Юріївну |
15. | Кульшань Маргариту Олексіївну |
16. | Литвиненко Микита Олегович |
17. | Молоканова Захара Захаровича |
18. | Охапкіну Анастасію Андріївну |
19. | Очкович Софію Геннадіївну |
20. | Полянську Станіславу Олександрівну |
21. | Птицю Богдана Вікторовича |
22. | Торубарова Ратібора Сергійовича |
23. | Удовіченка Артема Андрійовича |
24. | Федюкіна Данила Олександровича |
з 8-А, 8-Б класів до 9-А класу – 34 учні
1. | Березюка Дмитра Олеговича |
2. | Бєсєду Анастасію Владиславівну |
3. | Бурлакову Марію Євгеніївну |
4. | Бурову Тетяну Андріївну |
5. | Гніденко Ірину Сергіївну |
6. | Гресь Анастасію Сергіївну |
7. | Дідик Анастасію Косятнтинівну |
8. | Дуболазову Альбіну Володимирівну |
9. | Євланову Анну Вадимівну |
10. | Задорожного Дмитра Володимировича |
11. | Засядько Ангеліну Володимирівну |
12. | Ілларіонова Максима Юрійовича |
13. | Ільченка Максима Романовича |
14. | Кіндера Олександра Володимировича |
15. | Кіндрашину Максима Руслановича |
16. | Комаровських Поліну Олександрівну |
17. | Кравченко Ольгу Олексіївну |
18. | Кучергіну Дарину Євгенівну |
19. | Маляр Дарину Костянтинівну |
20. | Матусевича Ярослава Сергійовича |
21. | Моргун Діану Павлівну |
22. | Мороз Катерину Євгеніївну |
23. | Мошинську Дар'ю Олександрівну |
24. | Півень Ксенію Володимирівну |
25. | Постольну Анну Сергіївну |
26. | Салія В'ячеслава Юрійовича |
27. | Солонецьку Єлизавету Олександрівну |
28. | Старіченка Владислава Сергійовича |
29. | Тарасову Єлізавету Олексіївну |
30. | Толсту Вікторію Андріївну |
31. | Удовиченка Дмитра Олексійовича |
32. | Циганенка Артема Олександровича |
33. | Чіркіну Олену Романівну |
34. | Череващенка Дениса Олександровича |
з 8-А, 8-В класів до 9-Б класу – 30 учнів
1. | Бабенка Владислава Максимовича |
2. | Бабич Катерину Андріївну |
3. | Бірюкова Антона Андрійовича |
4. | Дем'яненко Марину Дмитрівну |
5. | Драніщеву Наталію Олександрівну |
6. | Дубревського Гліба Миколайовича |
7. | Коваленка Івана Романовича |
8. | Кравченка Максима Андрійовича |
9. | Криворучко Ірину Сергіївну |
10. | Кісіль Анжеліку Максимівну |
11. | Лозинського Кирила Юрійовича |
12. | Мамай Вікторію Геннадіївну |
13. | Мельникову Марину Олексіївну |
14. | Михайлюкову Марію Юріївну |
15. | Нехаєва Євгенія Руслановича |
16. | Ніколенко Еліну Миколаївну |
17. | Онопко Діану Денисівну |
18. | Підмолоду Софію Денисівну |
19. | Подопригору Альбіну Олександрівну |
20. | Родіну Анастасію Олексіївну |
21. | Симоняна Карена Тиграновича |
22. | Сінельнік Валерію Миколаївну |
23. | Снурнікова Нікіту Сергійовича |
24. | Степанова Іллю Валерійовича |
25. | Улейського Олексія Андрійовича |
26. | Хачатряна Едгара Давітовича |
27. | Ходєєва Євгена Михайловича |
28. | Цьому Андрія Олександровича |
29. | Шамова Дмитра Глібовича |
30. | Шкарлата Михайла Сергійовича |
з 10-А класу до 11-А класу – 26 учнів
1. | Аксьонова Артема Олександровича |
2. | Баранову Дар'ю Вікторівну |
3. | Башинського Романа Володимировича |
4. | Бугакову Катерину Олегівну |
5. | Гаврилюка Андрія Петровича |
6. | Демиденка Євгена Євгеновича |
7. | Жидкова Владислава Віталійовича |
8. | Карнаух Тетяну Дмитрівну |
9. | Карталія Дарію |
10. | Лі Олексія Баочиньовича |
11. | Мамаєву Аліну Артемівну |
12. | Мараховську Владлену Геннадіївну |
13. | Наборського Олександра Олександровича |
14. | Одноволік Аліну Семенівну |
15. | Пальмер Катерину Євгенівну |
16. | Попову Олександру Валеріївну |
17. | Сельодкіну Тетяну Олександрівну |
18. | Селюгу Артему Андрійовича |
19. | Сєрікова Михайла Геннадійовича |
20. | Слободяник Анастасію Усамівну |
21. | Старіченко Тетяну Сергіївну |
22. | Степаненка Владислава Віталійовича |
23. | Стоянову Юлію Сергіївну |
24. | Тарусіна Владислава Юрійовича |
25. | Томаха Євгенія Олександровича |
26. | Філоненко Юлію Андріївну |
з 10-Б класу до 11-Б класу – 29 учнів
1. | Абрамову Тетяну Ігорівну |
2. | Аверіну Маргариту Ігорівну |
3. | Адамову Валерію Олегівну |
4. | Бєляк Олену Олексіївну |
5. | Гончарова Данила Андрійовича |
6. | Гончарову Наталію Романівну |
7. | Гунченка Максима Олександровича |
8. | Гур'єву Анну Русланівну |
9. | Данник Оксану Станіславівну |
10. | Дем'яненка Олександра Анатолійовича |
11. | Камешкову Поліну Олександрівну |
12. | Клець Артема Ігоровича |
13. | Коваленка Максима Сергійовича |
14. | Левченко Маргариту Сергіївну |
15. | Литвиненко Катерину Анатоліївну |
16. | Литвинову Вікторію Володимирівну |
17. | Малову Олену Ігорівну |
18. | Медведєву Марію Павлівну |
19. | Мишакову Аліну Андріївну |
20. | Прокопенка Даньяла Іхтішамовича |
21. | Рибкіну Марію Артемівну |
22. | Ротову Карину Рубенівну |
23. | Семенова Іллю Миколайовича |
24. | Семенова Олексія Миколайовича |
25. | Симоняна Артура Тиграновича |
26. | Соломку Наталію Євгенівну |
27. | Стеценко Катерину Вадимівну |
28. | Терехова Олександра Олександровича |
29. | Ульянову Аріну Сергіївну |
Випущено з 11-х класів навчального закладу:
з 11-А класу – 29 учнів
1. | Бойко Валерію Костянтинівну |
2. | Боронос Марину Олегівну |
3. | Бугайова Олега Віталійовича |
4. | Гаврильчук Аліну Володимирівну |
5. | Галушкова Руслана Сергійовича |
6. | Гончаренко Маргариту Андріївну |
7. | Зінченка Данила Євгенійовича |
8. | Іванова Владислава Володимировича |
9. | Караєву Єлизавету Олександрівну |
10. | Карачевцева Іллю Олексійовича |
11. | Катасонова Артема Віталійовича |
12. | Коробецького Дениса Олеговича |
13. | Кущову Анастасію Сергіївну |
14. | Мосесяна Айказа |
15. | Осетрова Артура Вадимовича |
16. | Пономарьова Сергія Костянтиновича |
17. | Разінькова Олександра Ігоровича |
18. | Рогінську Тетяну Сергіївну |
19. | Серафіна Івана Олександровича |
20. | Скибу Єгора Станіславовича |
21. | Стадника Антона Вікторовича |
22. | Тахтаулову Надію Олексіївну |
23. | Товстогана Дмитра Володимировича |
24. | Фінагєєва Гліба Миколайовича |
25. | Хлистуна Артема Геннадійовича |
26. | Хроль Валерію Олегівну |
27. | Цегельника Ярослава Михайловича |
28. | Широкорада Ярослава Руслановича |
29. | Яковенка Кирила Юрійовича |
з 11-Б класу – 27 учнів
1. | Арзуманова Христофора Георгійовича |
2. | Гладку Карину Євгенівну |
3. | Гокіна Олексія Олександровича |
4. | Єрошкіна Данила Григоровича |
5. | Єфіменка Артема Васильовича |
6. | Із-Зіга Юніса Абдеррахмановича |
7. | Іщенко Дар'ю Олегівну |
8. | Кокшарова Ігоря Олеговича |
9. | Коршкову Анастасію Євгеніївну |
10. | Коршунову Марину Сергіївну |
11. | Кошмана Володимира Євгеновича |
12. | Кузенко Карину Анатоліївну |
13. | Лазоренко Анну Леонідівну |
14. | Лєонова Микиту Геннадійовича |
15. | Ломакіна Віталія Олександровича |
16. | Маглен Дарину Анатоліївну |
17. | Мельника В'ячеслава Віталійовича |
18. | Мельника Владислава Віталійовича |
19. | Мухіна Олега Андрійовича |
20. | Осьмачка Микиту Андрійовича |
21. | Печнікову Валерію Дмитрівну |
22. | Рикову Катерину Сергіївну |
23. | Рідкокашу Єлизавету Сергіївну |
24. | Свєтозарова Данііла Едуардовича |
25. | Сєрікова Владислава Дмитровича |
26. | Філатова Олександра Максимовича |
27. | Фінардій Єлизавету Олександрівну |
з