Позакласна работа
Розклад роботи гуртків
у Харківській спеціаізованій школі І - ІІІ ступенів №75
Харківської міської ради Харківської області
на І семестр 2015/2016 навчального року
№ | Керівник гуртка | Назва гуртка | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П’ятниця |
1. | Багацький В.В. | «Влучний стрілець» (11 класи) |
|
|
| 15.30-18.30 |
|
2. | Литвин І.М. | «Юні інспектори руху» |
|
|
| 16.00-17.00 |
|
3. | Корязіна В.В. | «Дружина юних пожежних» |
| 15.30-16.30 |
|
|
|
4. | Зеленова А.І. | «Основи науково-дослідниць кої діяльності» (8-11 класи) | 15.30-16.30 |
|
| 15.30-16.30 |
|
5. | Зеленова А.І. | «Основи критичного мислення» |
|
| 15.30-16.30 |
|
|
6. | Лисенко А.В. | «Ми – громадяни України» (9 класи) | 16.00-17.00 (І та ІІІ тижні кожного місяця) |
|
|
|
|
7. | Лисенко А.В. | «Права людини» (10-11 класи)
| 16.00-17.00 (ІІ та ІV тижні кожного місяця) |
|
| 16.00-17.00 |
|
8. | Ткаченко Е.О. | «Євроклуб» |
|
| 15.30-16.30 |
|
|
9. | Шамова Л.Я | «Спілкуємось англійською» (7-9 класи) |
|
|
| 16.00-17.00 |
|
10. | Багацький В.В. | «Захист Вітчизни» (10-Б клас) | 17.30-18.30 (І та ІІІ тижні кожного місяця) |
|
|
|
|
11. | Катуніна Г.О. | «Захист Вітчизни» (10-Б клас) |
|
| 15.30-16.30 |
|
|
12. | Багацький В.В. | «Захист Вітчизни» (11-Б клас) | 17.30-18.30 |
|
|
|
|
13. | Катуніна Г.О. | «Захист Вітчизни» (11-Б клас) |
|
| 15.30-16.30 |
|
|
14. | Багацький В.В. | «Школа безпеки» (8-А клас) |
| 15.30-16.30 (І та ІІІ тижні кожного місяця) |
|
|
|
15. | Багацький В.В. | «Школа безпеки» (8-Б клас) |
| 15.30-16.30 (ІІ та ІV тижні кожного місяця) |
|
|
|
16. | Багацький В.В. | «Школа безпеки» (8-В клас) |
| 17.30-18.30 (І та ІІІ тижні кожного місяця) |
|
|
|
17. | Багацький В.В. | «Школа безпеки» (9-А клас) | 16.30-17.30 (І та ІІІ тижні кожного місяця) |
|
|
|
|
18. | Багацький В.В. | «Школа безпеки» (9-Б клас) | 16.30-17.30 (ІІ та ІVтижні кожного місяця) |
|
|
|
|
19. | Бульба І.М. | «Вчись думати» (5 класи) |
|
| 16.00-17.00 (І та ІІІ тижні кожного місяця) |
|
|
20. | Бульба І.М. | «Вчись думати» (6 класи) |
|
| 16.00-17.00 (ІІ та ІV тижні кожного місяця) |
|
|
21. | Молчанова О.А. | «Сходинки до вершини Я» (7 класи) |
|
| 16.00-17.00 (І та ІІІ тижні кожного місяця) |
|
|
22. | Молчанова О.А. | «Сходинки до вершини Я» (8 класи) |
|
| 16.00-17.00 (ІІ та ІV тижні кожного місяця) |
|
|
23. | Дегтярьова К.О. | «Етика» (2-Б, 2-В класи) |
| 14.00-15.00 (І та ІІІ тижні кожного місяця) |
|
|
|
24. | Дегтярьова К.О. | «Етика» (3-Б, 3-В класи) |
| 14.00-15.00 (ІІ та ІV тижні кожного місяця) |
|
|
|
25. | Пінаєвська Ю.В. | «Етика» (5-А, 5-Б, 5-В класи) | 15.00-16.00 (І та ІІІ тижні кожного місяця) |
|
|
|
|
26. | Курило Т.В. | «Етика» (8 класи) |
|
|
| 16.00-17.00 |
|
27. | Лучка Л.О. | «Етика» (6 класи) | 16.00-17.00 (І та ІІІ тижні кожного місяця) |
|
|
|
|
28. | Багацький В.В. | «Школа безпеки» (10 класи) |
| 17.30-18.30 (ІІ та ІV тижні кожного місяця) |
|
|
|
29. | Колісник В.О. | «Українознавство» |
|
|
| 16.00-17.00 |
|
30. | Боброва В.О. | «Готуємось до ЗНО» (11 класи) |
|
| 16.00-17.00 |
|
|
31. | Багацький В.В. | «Захисник Батьківщин» (10-11 класи) |
| 18.30-19.30 |
|
|
|
32. | Ткаченко Е.О. | «Спілкуємось англійською» (10-11 класи) | 15.30-16.30 |
|
|
|
|
33. | Багацький В.В. | «Захисник Батьківщи ни» (6 класи) |
| 16.30-17.30 |
|
|
|
34. | Багацький В.В. | «Захисник Батьківщіни» (7 класи) | 15.30-16.30 |
|
|
|
|