Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ
ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ:
МАТЕМАТИКА:
Вертій Андрій, учень 7-В класу (І місце);
Данник Оксана, учениця 9-Б класу (ІІ місце)
Висловлюємо подяку вчителям математики
за якісну підготовку учнів до олімпіади: Довгань Н.П., Будяковій Т.О.
ГЕОГРАФІЯ:
Іванова Ірина, учениця 10-А класу (ІІІ місце);
Торяник Дмитро, учень 11-Б класу (ІІІ місце)
Висловлюємо подяку за якісну підготовку учнів до олімпіади
вчителю географії Катуніній Г.О.
ФІЗИКА:
Вертій Андрій, 7-В клас (ІІІ місце);
Суворова Даніїла, 8-Б клас (ІІ місце);
Клименка Антона, 8-А клас (ІІІ місце)
Висловлюємо подяку за якісну підготовку учнів ДО ОЛІМПІАДИ
вчителям фізики Сороколіт І.В., Малишевій Л.І.
АНГЛІЙСЬКА МОВА:
Кірмарова Владислава, 8-Б клас (ІІ місце);
Коваленка Максима, 9-В клас (І місце);
Камешкову Поліну 9-Б класи (ІІІ місце);
Іванову Ірину, 10- А клас (І місце);
Сєрікова Владислава, 10-Б клас (ІІ місце);
Задорожну Катерину, 11- Б клас (І місце);
Михайліна Івана, 11-Б клас (ІІІ місце)
Висловлюємо подяку за якісну підготовку учнів до олімпіади вчителям англійської мови:
Кончіч В.В., Ткаченко Е.О., Харківській Г.П., Шамовій Л.Я.
ФРАНЦУЗЬКА МОВА:
Старіченко Тетяну, 9-А клас (І місце);
Кущову Анастасію, 10-А клас (І місце);
Караєву Єлизавету, 10-А клас (ІІ місце)
Висловлюємо подяку за якісну підготовку учнів до олімпіади вчителю французької мови:
Толмачовій С.В.
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА:
Старіченко Тетяну, 9-А клас (ІІ місце);
Карталію Дарію, 9-А клас (ІІІ місце);
Хроль Валерію, 10-А клас (ІІІ місце)
Висловлюємо подяку за якісну підготовку учнів до олімпіади
учителям української мови та літератури: Бобровій В.Л., Литовченко Г.В.
БІОЛОГІЯ:
Кругову Ірину, 9-В клас (І місце);
Нечаєву Ганну, 9-Б клас (ІІ місце);
Галушкова Руслана, 10-А клас (ІІІ місце);
Гокіна Олексія, 10-Б клас (ІІІ місце);
Арзуманову Кристину Германівну, 11-А клас (ІІ місце)
Висловлюємо подяку за якісну підготовку вчителям біології: Новіковій В.В., Булгаковій М.Ю.
ЕКОНОМІКА:
Іванова Ірина, 10-А клас (ІІІ місце);
Висловлюємо подяку за якісну підготовку вчителю економіки Сороколіт І.В.
ХІМІЯ:
Суворов Данило, 8-Б клас, (І місце)
Висловлюємо подяку за якісну підготовку вчителю хімії Ковальчуку С.С.
ПРАВОЗНАВСТВО:
Камешкову Поліну, 9-Б клас, (ІІІ місце);
Рогінську Тетяну, 10-А клас, (ІІІ місце);
Іванову Ірину, 10-А клас, (ІІІ місце)
ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ ЗА ЯКІСНУ ПІДГОТОВКУ ВЧИТЕлю правознавства ШРАМКУ С.С.