План засідань кафедри

Тематика засідань

Серпень-

вересень

1.Про виконання плану роботи кафедри іноземної філології в 2014/2015 навчальному році.

2. Вивчення рекомендацій МОН України щодо викладання іноземних мов у 2015/2016 навчальному році.

3. Аналіз навчальних програм. Програмно-методичне забезпечення викладання варіативної складової навчального плану.

4. Обговорення і затвердження плану роботи кафедри іноземної філології на 2015/2016 навчальний рік. Розподіл обов’язків між членами кафедри.

5. Про планування роботи з молодими вчителями кафедри

6. Про роботу з обдарованими дітьми. Підготовка та проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та робота  в МАН України.

7. Створення творчих груп вчителями кафедри іноземної філології

Лайко Ю. Г.

Грудень-січень

1. Навчання іншомовного мовлення. Говоріння та аудіювання.

2. Огляд новинок психолого-педагогічної та методичної літератури з предметів.

3. Звіт учителів про науково-дослідницьку роботу учнів та учителів у районному територіальному відділенні МАН України, участь в конкурсах та турнірах. Аналіз участі учнів у І та ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов.

4. Про проведення атестації вчителів іноземної мови.

Про курсову підготовку вчителів. Звіти вчителів.

5. Організація взаємовідвідування уроків. Аналіз особливостей сучасного уроку.

6. Про зміцнення матеріально-технічної бази кабінетів, підготовка дидактичного, роздаткового матеріалів.

7. Про підготовку до участі у обласному педагогічному ярмарку, районних методичних виставках.

8. Розробка та підготовка текстів контрольних робіт з усіх видів мовленнєвої діяльності для проведення семестрових контрольних робіт в 2 – 11 загальноосвітніх та 2 – 11 спеціалізованих класах.

9. Різне.

Філоненко Л. В.

Мирошніченко А.Л.

Кончіч В. В.

1. Про виконання рішень попередніх засідань.

2. Аналіз участі учнів у І – ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, І –ІІ етапах конкурсі – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

3. Про професійну компетентність учителя. Самоосвіта учителів. Результати роботи.

4. Обговорення відкритих уроків, відвіданих у працівників кафедри, учителів-предметників, вчителів, що атестуються.

5. Творчі звіти вчителів, що атестуються.

6. Про проведення предметної декади.

7. Різне.

Шамова Л. Я.

1. Про виконання рішень попередніх засідань.

2. Про результати чергової атестації вчителів школи та підсумки курсової перепідготовки.

3. Про методичне забезпечення проведення державної підсумкової атестації, незалежного зовнішнього оцінювання, закінчення навчального року. Погодження матеріалів до ДПА.

4. Про вдосконалення педагогічної майстерності та фахового рівня педагогів кафедри. Робота творчої групи.

5. Про організацію навчальної практики та навчальних екскурсій.

6. Підсумки науково-методичної роботи вчителів кафедри у 2015/2016 навчальному році. Шляхи подолання недоліків.

7. Аналіз роботи вчителів кафедри над проблемним питаннями школи. Обмін думками та пропозиціями щодо складання плану роботи кафедри та планування роботи.

8. Різне.

Харківська Г. П.

Кончіч В. В., Лайко С. Г., Мирошніченко А. Л.

Шамова Л.Я.