Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок

Відповідно до розпорядження Президента України Віктора Януковича 2 вересня 2013 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів країни буде проведено Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок, який транслювався в ефірі Національної телекомпанії («Перший національний»).
Захід організовувся з метою сприяння вивченню молоддю творчої спадщини Т.Г.Шевченка та з нагоди відзначення у 2014 році 200-річчя з дня народження поета. До перегляду документального фільму були залучені учні 1 - 11 класи, були використані архівні документи, відеосюжети, ілюстровані матеріали про життя і творчість Великого Кобзаря.