Фестиваль національних культур, 25.03.2016

25 березня 2016 року на базі Харківської гімназії № 152  у межах заходів «Фестивальної весни-2016» відбувся Фестиваль національних культур Харківської міської організації учнівського самоврядування. Учні нашої школи  представляли Польщу. Учні взяли участь у грі-подорожі «Маршрут толерантності», естафеті «Моя багатонаціональна школа», переглянули роботи фотовиставки «Ми різні – ми разом» та презентації «Моя багатонаціональна школа». У творчій програмі «Вас вітає національна оселя» продемонстрували  глядачам національні костюми та традиції народів, які проживають на території м. Харкова. Також учасники фестивалю продемонстрували знання особливостей культурної спадщини різних національностей  у створенні краєзнавчої інтерактивної мапи «Ім’я народу на карті міста» та підтримали ініціативу лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування та дитячо-юнацької організації «Однодумці» Холодногірського району щодо створення  Музею діалогу культур. Вітаємо наших учасників  з отриманням диплому ІІ ступеню.

У 2014/2015 навчальному році Євроклуб бере участь у наступних заходах:

• євроклуб підтримує тісні зв’язки з євроклубом  Чехії, місто Брно – побратим міста Харкова;
  • євроклуб підтримує  тісні зв’язки  з учнями ліцею Жан Жароду міста Шатору, Франція;
  • співробітництво з міжнародною організацією з прав людини «Права дітей»;
  • співробітництво з Фондом місцевої демократії,
  • участь у обласному форумі євроклубів;
  • участь в районній учнівській конференції "Подорож країнами Європи".