УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2014

30.01.2014 у приміщенні Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості відбулося вшанування фіналістів та переможців міського конкурсу професійної майстерності «Учитель року – 2014», що проводився під патронатом Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.
У 2014 році педагоги Харкова змагалися в п'яти номінаціях, визначених Міністерством освіти і науки України: «Директор школи», «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання». Вітаємо переможця номінації "Трудове навчання" вчителя трудового навчання нашої школи Гусєву Ларису Іванівну! Вітаємо та бажаємо подальших перемог!