Міжнародне співробітництво

У нинішній час все більшого значення набувають міжкультурні інтернаціональні зв’язки. Але справжнє розуміння чужої культури можливо при достатньо глибокому знанні традицій, історії, географії країни, мову якої ми вивчаємо. Важливою умовою є і особисте спілкування з носіями мови, з представниками іншої культури.
Позитивним результатом цього процесу є можливість спілкування представників різних культур, створення міжнародного співробітництва.
Робота нашої школи спрямовується на розвиток духовної, інтелектуальної, творчої особистості. Велика увага приділяється розвитку міжнародного співробітництва, а саме залучення учнів до участі у міжнародних конференціях та проектах, конкурсах та турнірах.
Участь учнів у міжнародних заходах збагачує їх знання про цінності, вірування, моделі поведінки, звичаї, традиції, мову, культурні досягнення країн, насамперед Англії та Франції, мови країн, які вивчаються в нашій школі.