Міжнародні проекти

Міжнародна конференція в Австрії, липень 2015

Міжнародна учнівська відео-конференція "Country traditions and school activities”, 20.04.2015

Презентація китайської казки "The Monkey King" учнями 8-х класів, 27.02.2015

(відеофрагменти казки надсилаються учням школи-побратима "Wen Ya")

сПІВРОБІТНИЦТВО З МІЖНАРОДНО-ВОЛОНТЕРСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "aISEC", УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ "WORLD WITHOUT BORDERS. CULTURE"

Упродовж лютого в нашій відбулися зустрічі з волонтерами Індії, Єгипту та Кореї.

Міжнародна учнівська відеоконференція в рамках проектів              "Organic Garden" and "School Uniform Exchange"

Міжнародний проект "Organic garden"

Керівника центру міжнародного співробітництва ХСШ№75  Шамову Л.Я. нагороджено подякой за активну участь в міжнародному проекті "Organic Garden" та за залучення учнів до участі в міжнародних проектах

ХХ міжнародна iEARN - конференція

З 1 по 6 липня 2013 відбулися ХХ міжнародна iEARN - конференція та XVII молодіжний самміт у Катарі, у яких брали участь представники з більш, ніж 70 країн світу. Представником України на конференції та самміті була учитель Харківської спеціалізованої школи І –ІІІ ступенів № 75 Шамова Любов Яківна. В рамках конференції та самміту представників країн було ознайомлено з різноманітними міжнародними проектами ''іEARN'', використанням інформаційно-комунікаційних технологій для залучення учнівської молоді до участі у міжнародних проектах. Любов Яківна отримала велике задоволення від участі в конференції та самміту, великої кількості проектів, з якими хотіла б ознайомити колег Орджонікідзевського району м. Харкова.

Візит до Лондону

У 2009 році наші учні та керівник міжнародного співробітництва Шамова Л.Я. були запрошені до англійської школи м. Лондона.

"Сhristmas card exchange"

Наші учні підтримують звязок з іноземними друзями, обмінюючись вітальними листівками

ENO - екологічний проект

У 2010 році вчитель англійської мови Шамова Л.Я. та учні нашої школи: Малініна Владлена та Бобришева Катерниа взли участь у міжнародній конференції в Турції (міжнародний проект NDYS). Результат проект - створення карти безпеки світу.

Листування із учнями школи "Wen Ya" м. Тайвань

У 2011/2012 навчальному році наші учні підтримуюють дружні звязки із учнями школи м. Тайвань. Нещодавно, наші учні отримали безліч цікавих та захооплюючих листів та посилку із іноземних талісманом нашої школи - жабенятком "Wen Ya".

Міжнародний проект "Organic garden"

В 2011/2012 навчальному році учні нашої школи взяли участь у міжнародному проекті "Organic garden". Учениця нашої школи КоваленкоТетяна стала переможцем.
Церемонія нагородження була організована 15 лютого 2012 року. Наш переможець Тетяна Коваленко отримала диплом переможця та флеш-картку. Інші учні отримали листівки та різноманітні подарунки.

Співробітництво з міжнародно - волонтерською організацією "AISEC"

Наша школа співпрацює з міжнародно-волонтерською організацією "AISEC". До нашої школи запрошуються гості з різноманітних країн: Індії, Китаю, Бразилії, Італії, Нігерії, Японії, Венгрії, Турції, які проводять заняття на англійській мові. Наші учні у захваті від зустрічей з іноземними друзями.

Програма "ADOBE YOUTH VOICES"

Програма "ADOBE YOUTH VOICES" oб'єднує молодих людей, якi бажають створювати медіапроекти. Створення медіапроектів дозволяє молодим людям набути вміння і виразити свої власні погляди. Наша школа є учасником програми "Сreate with purpose". Результатом програми було створення фiльма "Ми памятаємо їх" , присвяченого захисникам міста Харкова. Велику увагу при створені фільму учні приділили битві під містом Таранівка, в якій приймав участь взвод Широніна Петра Миколайовича. Над фільмом працювали: керівник проекту Шамова Любов Яківна, Лактіонова Яна, Ізотова Ліза, Кліменко Антон, Гончарова Софія, Кемаров Влад, Рибцов Данило, Захарченко Кристина, Ягіч Олександр. Косенко Ілля , Філатова Кристина

Програма обміну

18 жовтня до Харківської спеціалізованої школи І -ІІІ ступенів №75 за програмою обміну була запрошена Курки Иоанна, вчитель англійської мови початкової школи "Minivara" міста Йоєнсуу, Фінляндія. Почесна гостя була ознайомлена з методикою викладання англійської мови, структурою уроків, традиціями школи. Вчителі школи презентували уроки із сучасними методами та технологіями. Учні із цікавістю зустріли гостю, із захопленням слухаючи її розповіді про звичаї, культурні традиції, систему освіти фінського народу.

Міжнародний молодіжний самміт «JEARN – Japan»

З 22 – 26 листопада 2012 року відбувся Міжнародний молодіжний самміт «JEARN – Japan» у м. Коба, Японія. У програмі самміту брали участь наступні країни: Україна, Таїланд, Індонезія, Тайвань, Корея, Японія.
Представником України на самміті була вчитель Харківської спеціалізованої школи І –ІІІ ступенів № 75 Шамова Любов Яківна. В рамках самміту було ознайомлення представників країн з різноманітними міжнародними проектами «JEARN». Любов Яківна отримала велике задоволення від візиту до самміту та ознайомленням з великою кількістю проектів, з якими хотіла б ознайомити колег Орджонікідзевського району
  м. Харкова.

Учнівський самміт "Міжнародні проекти: IEARN - Japan"

22.04.2013 року на базі Харківської спеціалізованої школи №75 відбувся учнівський самміт за темою "Міжнародні проекти: IEARN - Japan". Учасники самміту обмінювалися досвідом роботи у японському міжнародному проекті "Mochinto", присвяченому трагічним подіям Чорнобиля, Хіросими та Нагасакі. Учні ЗНЗ №№75, 80, 85, 71, 26, діти з дитячих садочків №№150, 407 демонстрували свої проекти, присвячені цій темі, спілкувалися он-лайн з координатором міжнародного проекту "Mochinto" Йоко Токаді. На самміті була присутня викладач факультету англійської мови Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди Істоміна Р.Ф, яка акцентувала увагу учасників самміту на важливості міжнародного співробітництва та участі у міжнародних проектах. Висловлюємо подяку за участь в учнівському самміті ЗНЗ№№119, 168, 163.