Тиждень безпеки дорожнього року, 16.05 - 20.05.2016

1 вересня пройшов Єдиний урок з Безпеки життєдіяльності.
З 19.10.2015 по 23.10.2015 в школі пройшов "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності". В рамках Тижня відбулося відпрвцьовування навичок - евакуації учнів, вчителів, технічних працівників. Для учнів 1-4 класів було проведено міні-лекторій "Це повинен знати кожен", для учнів 10 -11 класів вчителі Захисту Відчизну провели тренінги, естафету "Військовий зов". Вчителі ОБЖ та хімії превели лекції "Надання першої допомоги при нещасних випадках", "Обережно радіація!" для учнів 5-6 класів. Учні 1-8 класів прийняли участь у конкурсі малюнків "Правила безпеки". Були проведені виховні години "Твоя безпека - це твоя уважність". Відбулись перегляди учнями відеофільму "Знати, щоб жити" та мультфільми про правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.
З 02.11.2015 по 13.11.2015 року в школі проводилися заходи з учнями та іх батьками по заплбіганню загибелі людей на водних об'єктах у зимовий період 2015-2016 років. Це й бесіди з питань запобігання всім іидам дитячого травматизму, поведінка на воді та поблизу водоймищ у зимовий період, практичні зайняття для учнів "Як надати допомогу потерпілому на воді зимою?", які провела шкільна медична сестра Зінченко А.П., конкурс стінівок та молюнків на тему "Радимо, попереджаємо, застерігаємо!", вікторина з правил поведінки на льоду "Як ти знаєш правила поведінки на воді?", оновлено куточки "Правила поведінки на воді".
З 09.11.2015 по 15.11.2015 року в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Для учнів 1-11 класів пройшли години спілкування "Безпека на  дорозі" В бібліотеці створена вистака літератури на тему "Дотримуйся правил дорожнього руху". Учні прийняли участь у конкурсі малюнків "Твій друг-безпечний рух" та конкурсі проектів "Безпечна дорога додому". Соціальний педагог Корязіна В.В. та практичний психолог Молчанова О.А. провели для учнів 9-х класів тренінг "Твій безпечний шлях до школи". Інформаційний виступ загону "ЮІР"  Литвин І.М. та педагогом-організатором Собко Ю.П. В усіх класах було оновлено куточки з правил дорожньго руху. Вчителями ОБЖ були проведені тематичні екскурсії, лекції, вікторини, уроки-ігри. Вчителі української мови провели диктанти на тему "Безпека дорожньго руху".