Заходи

З 13.11.15 по 13.11.15 року пройшов Тиждень профілактики правопорушень. В ході тижня відбулися такі заходи. Єдиний урок "Конференція ООН та Конституція України  про права дітей". Лікар-нарколог поліклініка № 18 Ридченко    О. В. провела лекцію-бесіду "Алкогольна та наркотична інтоксікація, як основа неправомірних дій" для учнів 9-х класів завідувач бібліотекою Гуркаленко І.В. підготувала Правозгнавчу годину (презентацію) "На терезах Феміди". Юрист ЦСССДМ Орджонікідзевського району Третяк К.Н. та інспектори Орджонікідзевського районного віддлу кримінально-виконавчої інспекції м. Харкова Брвдіштян Т.Ю. Панова О.Є. провели лекцію з профілактики правопорушень для учнів 9-11класів.
20.11.15 в ХСШ №75 проведено День спільних дій в інтересах дітей. Класні керівники 1-11 класів провели виховні години "Права дитини". Капітаном поліції Пономаренко О.С. та лейтинантом поліції Негун М.Л.Ф., інспекторами СМП Ордженікідзевського ВП ГУ НП України в Харківській області були проведені бесіди з учнями 1-8 класів щодо прав, обов'язків та відповідальності неповнолітніх. Юрист ЦСССДМ Орджонікідзевського району Третяк К.М. ознайомила учнів 9-х класів з правопорушеннями через інтернет. Лектором ХМГО "Фонд рятування дітей та підлітків України від наркотиків" була проведена бесіда "Правда про наркотики" для учнів 10-11 класів. Шкільна медсестра Зінченко А.П. провела з учнями 10 класів актуальний діалог "За хморою тютюнової димки".
З 07.12.15 по 11.12.15 року в школі пройшов Всеукраїнський тиждень права, в рамках якого був проведений 10.12.15  єдиний урок "Права людини", з нагоди проголошення Загольної декларації прав людини. В 5-В класах вчителі історії та права провели бесіду за темою  "Мої права". Куратор самоврядування школи Собко Ю.П. та лідери учнівського самоврядування організували виставку дитячих  малюнків "Освіта і право", "Знати сьогодні, щоб жити завтра". З учнями 1-4 класів класні керівники провели гру-подорож "Україна - єдина країна". Вчитель права Штиленко А.В. провів Брейн-ринг "Статуси і ролі особистості в соціумі: поравовий аспект" для учнів 11 класів. Завідувач бібліотекою Гуркаленко І.В. оганізувала книжкову виставку "Закон і ми" та провела правознавчу годину "Права людини від витоку до сьогодення" для учнів 5-7 класів.