IV районний турнір з англійської мови для учнів 9-11 класів

31.03.2016 на базі ХСШ № 80 відбувся IV районний турнір з англійської мови для учнів 9-11 класів. Наша школа виборола почесне І місце та нагороджена дипломом у номінації "Найкращий доповідач". Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

Фестиваль національних культур

25 березня 2016 року на базі Харківської гімназії № 152  у межах заходів «Фестивальної весни-2016» відбувся Фестиваль національних культур Харківської міської організації учнівського самоврядування. Учні нашої школи  представляли Польщу. Учні взяли участь у грі-подорожі «Маршрут толерантності», естафеті «Моя багатонаціональна школа», переглянули роботи фотовиставки «Ми різні – ми разом» та презентації «Моя багатонаціональна школа». У творчій програмі «Вас вітає національна оселя» продемонстрували  глядачам національні костюми та традиції народів, які проживають на території м. Харкова. Також учасники фестивалю продемонстрували знання особливостей культурної спадщини різних національностей  у створенні краєзнавчої інтерактивної мапи «Ім’я народу на карті міста» та підтримали ініціативу лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування та дитячо-юнацької організації «Однодумці» Холодногірського району щодо створення  Музею діалогу культур. Вітаємо наших учасників  з отриманням диплому ІІ ступеню.

Тиждень іноземної філології

Puppet show

Інсценування казки "Білосніжка та сім гномів"

Брейн - ринг "Around Ukraine"