Конференції, семінари, педател'є, творчі засідання

Районне свято «Освіта – 2015», 22.05.2015

22 травня 2015 року в ПК «ВАТ ХАРП» відбулося районне свято «Освіта – 2015», на якому відбулося вшанування кращих педагогів та учнів району – учасників і переможців районних, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів, олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Малої академії наук України. Слова привітання лунали від голови адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможної О.І., депутатів Харківської міської ради Головка В.В., Гудименка О.М. Нехорошкова Р.Б., , помічників депутатів Харківської міської ради Кочерова О.М. та Арутюнова В.А.
Переможці та лауреати конкурсів нагороджені грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради, Подяками Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради, грамотами управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради та отримали подарунки, грошові премії від депутатів, солодкі подарунки від районної профспілки. Подарунком для учасників та гостей свята стали виступи творчих колективів навчальних закладів району та ПДЮТ «ІСТОК». Хочемо побажати, щоб на цьому творчість і перемоги не закінчувалися.

Вітаємо Багацького Валерія Вікторовича, вчителя предмету "Захист Вітчизни", переможця районного етапу професійного конкурсу "Учитель Року - 2015" у номінації "Класний керівник".

Вітаємо Іванову Ірину, ученицю 10-А класу; Борозінець Інну, ученицю 11-А класу, учасників районного етапу конкурсу "Учень Року - 2015".

Бажаємо подальших успіхів"!

Науково-практичний семінар "Критичне мислення", за участь Пилипчатіної Л.М., 29.04.2015

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ ВЧИТЕЛЯ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ГУСЄВОЇ Л.І. "РОЗВИТОК ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ НА УРОКАХ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ ШЛЯХОМ ВПРОВАДЖЕННЯ МЕТОДУ ПРОЕКТІВ", 17.04.2015

Районний семінар для шкільних бібліотекарів Орджонікідзевського району "Інформаційна культура та роль книги у формуванні всебічного розвитку особистості", 19.12.2014